Xawery Żuławski

5,9
750 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Xawery Żuławski

zdobylem jego autograf i z checia obejze jego debiut bo wydaje sie za fajnego goscia:) i czekam z niecierpliwoscia az puszcza w listopadzie u mnie "Chaos" w kinie studyjnym

PitBull_3

hehehe. wlasnie wrocilem z okfu, wchodze na strone zulawskiego i co widze? kolega mowiacy o autografie:) siedzialem obok kasjera kiedy brales od niego kartke i dlugopis:) oddawales jakis film?

abcd

nie zdazylem nieststy a ty?? jak w ogole ci sie film podobal? mi przystanek Częstochowa;) a w tym roku w ogole wiecej jest filmow dokumentalnych:)

PitBull_3

ja nakrecilem "anonimowosc". w sumie drugiego dnia malo widzialem bo mialem spotkanie z zulawskim i rozmawialismy o moim i nie tylko filmie.
"aniol na malej", "gornik" byly calkiem niezle, a z piatku "rozowa latarnia" i ten ostatni

abcd

to fajnie;) podaj mi wyniki jakie filmy wygraly jak cos:) pozdrawiam a Xawery jest fajny gosc:)

PitBull_3

moj wygral:) pozdr. (za krotki post i nie chca go wyslac wiec pisze to co pisze)

abcd

ooo to gratuluje:) na pifko zapraszasz no nie:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones