Maria Strzelecka

6,4
831 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maria Strzelecka

...chyba najlepsza rola w filmie. Znałem takie osoby!:) Dokładnie kubek w kubek. "Jakiej muzyki lubisz słuchać?", albo "...lecz teraz ona nie żyje" - nie dało się tych tekstów lepiej zagrać:]

Tak! Andżela jest świetna! z tego filmu, ta postać najbardzej mi się spodobała...

Zgadzam sie, chyba tylko ta pani się postarała w tym filmie. A przynajmniej najbardziej sie postarała. Za tę rolę ma u mnie plusa

użytkownik usunięty

Dla mnie najlepsza rola kobieca w tym filmie na drugim miejscu po niej Czerwińska z Prusa ex aequo następnie Bohosiewicz i Gąsiorowska. Każda z nich zagrała nieźle, ale jedne były lepsza drugie gorsze choć każdą oceniam w miarę pozytywnie.

użytkownik usunięty

Nie, to dla mnie Strzelecka była tak samo dobra jak Gąsiorowska i Prus - te trzy role mnie rozwaliły doszczętnie. Nieco mniej Bohosiewicz i Czerwińska najmniej.

heh no to jest wlasnie znajomosc kina przez ludzi - dla mnie nierowna - na poczatku bardzo sztuczna az ciezko sie ogladalo - potem nawet nawet.

zychu5

A dla mnie jej rola to pomyłka. Jest u mnie na liście najgorszych aktorów.

cokane87

To zastanawiające bo skoro tak wielu się podobała jej rola tylko tobie nie, to o czym to świadczy. Są dwa wyjścia albo nie masz racji albo jesteś niczym wyrocznia, nie omylny. Ciekaw która wersja jest bardziej prawdopodobna ?

alpagaSatana

Jest jeszcze jedno wyjście, chyba najbardziej logiczne - odmienne gusta. Nie sądzisz?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones