Krzysztof Stroiński

8,1
21 969 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Krzysztof Stroiński

Jaki film z nim polecacie oprócz daleko od szosy i oprócz seriali?

biedronka60

Bankowo "Lęk Wysokości" gdzie zagrał z Dorocińskim.Ta rola wymagała katorżniczej pracy od niego. W "300 mil do nieba" zagrał mała ale wyrazistą role.Sam film jest genialny.Oba tytuły są o uczuciach.Oglądaj.

bartimus

Właśnie wczoraj nadrobiłem zaległości i obejrzałem Lęk Wysokości. Trudny film, Stroiński miał ciężką rolę, ale zagrał oczywiście świetnie. Tak trudnych relacji ojca z synem w polskiej kinematografii chyba nie było.

biedronka60

Tak to samo miałem napisać...
"Lęk wysokości", "Ogród Luizy", "Pittbul"(ale serial! Rewelacyjny!!! zresztą nie tylko on, bo praktycznie WSZYSCY grający tam aktorzy, także mniejsze role!","Dzieci i ryby","300 mil do nieba", "Pora na czarownice" i ostatni "Bilet na księżyc"

przemofan

bilet na księżyc to mam zamiar obejrzeć ze względu na Przybylską bo ją bardzo lubiłam, ale nie wiem czy Przybylska tam zagrała główną rolę czy epizod ?A dzieci i Ryby , Ogród Luizy i lęk wysokości widziałam.

kinomanka_13

Główną nie...ale na pewno główną kobiecą i bardzo ważną, kluczową nawet...Pojawia się w drugiej części filmu...Byłem w kinie, całkiem dobry film! szczególnie jeśli ktoś chce z sentymentem przenieść się w lata 70-te,60-te...
Być może dobrze wiedzieć wcześniej, że to prawdziwa historia! Oczywiście nie w 100%, ale efekt, finał jest chyba prawdziwy...

biedronka60

''Pitbull'',''To ja złodziej'', ''300 mil do nieba''

SebastianNiestudent

Ja jestem najbliżej tych typów, choć dodałabym jeszcze Anatomię zła ;)

biedronka60

Serial Blisko coraz Bliżej, zaczyna grać od 11 odcinka. Ale polecam zobaczyć całość.

biedronka60

Anatomię zła zdecydowanie! :)

agapie

Ja też się dołączam! Byłam w kinie ostatnio z chłopakiem i byliśmy pod wrażeniem. A z seriali "Mr Robot", bardzo dobrze nakręcony i ciekawe zwroty akcji.

biedronka60

Zgadzam się, zdecydowanie Anatomię zła. Jedna z jego najlepszych ról. Plus Pitbull i nieśmiertelny Metyl.

biedronka60

Jak jeszcze nie oglądałaś "To ja złodziej" to warto, tylko ten film ma z 15 lat a z tych nowszych filmow to "anatomia zła", dla mnie to są jedne z lepszych filmów stroińskiego

biedronka60

"Rysa", "Lęk wysokości" i obowiązkowo ostatnio "Anatomia zła", zresztą rola nagrodzona Złotym Lwem

biedronka60

W Anatomii Zła zagrał fenomenalnie, założę się że to jego życiowa rola, zresztą dostał główną nagrodę na tegorocznym festiwalu w Gdyni. Film z kategorii "trzeba obejrzeć"

biedronka60

Jeśli miałbym polecić film z tym aktorem to na pierwszym miejscu Anatomia zła. Zagrał w tym filmie na prawdę dobrze, nagrody w pełni zasłużone za tą role :) Film warty obejrzenia :)

biedronka60

ja osobiście poleciłbym Anatomie Zła :) film warty obejrzenia dla świetnie ukazanej rzeczywistości która nas otacza no też rzecz jasna dla świetnej roli Stroińskiego :)

biedronka60

biedronka, wystarczyłoby sprawdzić za jaki film został ostatnio nagrodzony i miałabyś odpowiedź. ;)

Marylyn

Co prawda nie film, ale polecam Kabarety Olgi Lipińskiej z lat 1992 -93, gdzie Stroiński grał szefa Kaby 3 z nadania prawicy, GENIALNA rola. Ktoś może też oglądał i pragnie się podzielić wrażeniami?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones