Krzysztof Stroiński

8,1
21 969 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Krzysztof Stroiński
martin_stone

zgadzam się z tobą, długo czekał na to by ludzie nie utożsamiali go z Leszkiem ale i tak nim będzie cały czas bo ciągle w TV to puszczają. No i dobrze bo genialnie tą rolę zagrał, tylko do dziś nie mogę pogodzić z tym że Leszek wybrał Anię Bronka była dużo lepsza.

martin_stone

Dla mnie tez pozostanie glownie zpamietany jako Leszek bo zagral to wspaniale i naturalnie, ale jako " Metyl" przebil wszystkich:)

martin_stone

Metyl z Pitbulla-młodsze pokolenie faktycznie może go zapamiętać z jednej roli ,ale nie jest to Daleko od szosy,bo niektórzy nawet nie wiedzą co to jest! Jeszcze ci powiem że to nie jest fair-oprócz wielkich ról w "Szosie" i Pitbullu są jeszcze inne wielkie role w filmach takich jak Dzieci i ryby,Toja złodziej,Lęk wysokości,Ogród Luizy,w serialu Ekipa i wielu innych.Film może być słaby a Stroiński genialny! Dla mnie jeden z najlepszych aktorów jakich to państwo wydało!

martin_stone

I jeszcze za Pierścień księżnej Anny

martin_stone

Pełen naturalizm, naprawdę zagrał tę rolę doskonale

martin_stone

Krzysztof

ewelina55

Wiadomo... tylko porównując jego karierę do Andrzeja Kopiczyńskiego wpisałem mu Andrzej, zamiast Krzysztof... siła sugestii:)

martin_stone

acha ;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones