Fu

Łukasz Gaweł

5,5
2 oceny występów osoby
powrót do forum osoby Fu

Fu jest zajefajny słucham od początku super ma solówki ‘’Futurum’’ ‘’Krew i Dusza’’ ‘’N.O.C.C.’’ ‘’Wrodzony instynkt’’ dobry raper nie ma co gadać wiele zrobił dla rapu polskiego w Ziperze też był dobry ziomek .Najlepszy chyba z Zipery potem drugi jest Pono i 3 może być Koras.Wiem że ma ciężki głos i zachrypnięty,niewyraźnie rapuje i nie zawsze można zrozumieć co mówi bo jest za szybki jak nawija to tak jak karabin maszynowy ale ma dobre kawałki super są a podkłady zajefajne ,naprawdę to teraz nie za bardzo mnie przypadł jego album do gustu ale Nocc czy Futurum to było coś albo jeszcze trzymał poziom na Wrodzonym instynkcie tak samo niezła produkcja była z Olsenem ‘’Kameleon’’ też dobra płytka była i ziomek dał sobie radę.Talent ma spoko naprawdę super nawija tak jak mówiłem jego płyty to dobra dawka mocnego rapu i dobre nawijki.Chociaż nie zawsze mówi czysto i płynnie to jednak jego rymy rozwalają słucham jego solówek i padam ukłonem ,za ten talent .Wielkie brawa Fusznik rozwalił całą scenę każda jego solówka to kolejna dawka rapu który jest na przewypasionych bitach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones