PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108887}

Chaos

6,4 4 293
oceny
6,4 10 1 4293
5,5 4
oceny krytyków
Chaos
powrót do forum filmu Chaos

widziałem właśnie na camerimage, gniot jakich miało, miał być dramat a ludzie się na tym filmie śmiali jak na komedii. Totalne nieporozumienie, ale jedno moge przyznać Chaos to dobry tytuł, charakteryzuje wszystko w tym filmie, scenariusz, narracje, reżyserię, grę aktorską, montaż, zdjęcia. Wstyd mi było że taki film reprezentuje polskę na międzynarodowym festiwalu. 1/10

madpig

uwazam ze film jest dobym przerywnikiem miedzy filmami w stylu "the house of sand" i "the fountain" gdzie tresc jest zdecydowanie ciezsza niz w "chaosie".a ludzie na camerimage bawili sie dobrze na wszystkim.nawet na zenujacej reklamie pewnego dodatku filmowego,ktorego promotorem byl goryl.
"chaos" jest filmem,ktory mozna obejrzec w teleizji ale zeby na konkurs go brac to pzresada

ocenił(a) film na 1
tadaaam

Reklamy na camerimage zawsze są cudowne zwłaszcza w ostatni dzień festiwalu kiedy zna się je na pamięć;]. A co do tego że bawili się dobrze na wszystkim, no nie powiedziałbym:P. Mnie osobiście w Chaosie najbardziej rozśmieszył Niemiecki milioner na wózku zapachniało mi Austinem Powersem problem w tym że nie o to chyba chodziło;]

madpig

ja wcale nie neguje tego,ze ludzie potrafili sie bawic. to jest ok. Faktycznie nie wszystko bylo zabawne i smieszne.fil Chaos zawieral duzo zabawnych elementow,ale jak juz powiedzialam byl za slaby na camerimage. pozdrawiam Beata

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones