PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108887}

Chaos

6,4 4 292
oceny
6,4 10 1 4292
5,5 4
oceny krytyków
Chaos
powrót do forum filmu Chaos

Dziki brutalny Momentami Genialny film.I taki miał widocznie byc-przeładowany. .Pomysłów TU na co najmniej 10 filmów. każdy z watków mógłby być tematem na osobny film.
Nic dziwnego że inteligentni "inaczej" nie nadążają za tempem tego co się dzieje na ekranie. Wszystkim tym którym ten film spowodował Chaos w głowie polecam "Teletubisie"

ocenił(a) film na 4
franken

Tjaaa, rozumowanie przedszkolaka. "Jak się komuś nie podoba to znaczy, że jest gupi, a ja jestem mondry bo mi się podoba". Gdyby to nie było tak cholernie smutne to chyba bym pękł ze śmiechu...

Malakhai

Chaos spowodował tylko nudę w mojej głowie. Jeśli w filmie jest wątków na 10 filmów to może trzeba było każdy sensownie rozwinąć i zrobić dziesięć sensownych filmów, a nie jeden o niczym?

Na uwagę zasługuje w filmie jedynie montaż i zdjęcia - moim zdaniem na światowym poziomie.

Poza tym - aktorzy i dialogi nędzne i niewiarygodne, brak sensownej fabuły, mielizny narracyjne, dłużyzny i kilka innych grzechów polskiego kina.

Ogólnie - najgorszy polski film jaki miałem (nie)przyjemność oglądać.

Pozdrawiam

Agent_Smif

Agent_Smif,
Właśnie jestem świeżo po seansie "Chaosu" i wszedłem na filmweb z zamiarem wypowiedzenia się na temat filmu. Jednak już nie muszę. W miarę zgrabnie podsumowałeś co ciąży i wznosi ten film. Był to naprawdę zbędny i bezsensowny chaos na taśmie celuloidowej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones